Unavený

Asonor® klinicky dokázané, že je najlepší sprej proti chrápaniu!

Autor článku: Asonor

Určite Vám nemusíme opísať, ako vyzerá byť unavený. Keď sa pred človekom hromadia tie najmenšie veci v živote, a nevie si predstaviť ako ich dokončí. Keď je už aj približovanie milujúcej osoby frustrujúce a dôvera skĺzne niekde na dno bane.

Únava môže nastať s nepretržitou prácou a s nedostatkom odpočinku, a s nepretržitým hnaním dopredu môže dôjsť aj k vyhoreniu. Ale môžeme ju aj vtedy dosiahnuť, pokiaľ si človek nezabezpečí vhodné podmienky pre nočný odpočinok. Aké sú tieto podmienky? Napríklad eliminácia vnútorného aj vonkajšieho hluku.

Na aký vnútorný hluk myslíme? Samozrejme, že na chrápanie. Na nepríjemný menší (alebo väčší) hluk, o ktorom sa v ľudovej kultúre zdôrazňuje, že ukazuje miery mužskosti, ale lekári naopak tvrdia, že môžu nastať komplikácie ohrozujúce život.

Únava je spôsobená viacerými faktormi. Únava môže prameniť z prílišnej prepracovanosti, množstva užívaných liekov alebo iných okolností. Najdôležitejšie je, aby mali ľudia dostatočný spánok, inak môže únava viesť k vážnym problémom.

Mentálna únava

Mentálna únava je niečo, čo je známe mnohým ľuďom. V dnešnom svete sme zahrnutí mnohými informáciami, musíme rýchlo reagovať, veľa si toho zapamätať, vybaviť, pochopiť a spracovať. Hlavne ten, kto vykonáva psychickú alebo veľmi zodpovednú prácu, sa do večera unaví. Môžete ju mať z vyčerpávajúceho pracovného dňa, alebo ju môžete poznať bežne z denného života.

Keď prídete domov príliš unavení, rýchlo zaspíte hlbokým spánkom, a potom už vedie takmer priama cesta ku chrápaniu. Avšak tento „malý“ problém Vám nedovolí odpočívať, kvôli nemu sa prebúdzate unavení, domov prídete unavenejší než predošlý deň, počas noci Vás trápi spánková deprivácia, a potom sa opätovne budíte celý dolámaný. Toto všetko môže viesť k rozpadu spánkového režimu, neviete zaspať kedy potrebujete, a neviete sa zobudiť keď musíte.

Je veľmi dôležité, aby sa ľudia tejto otázke venovali. Takmer každý prieskum poukazuje na fakt, že mentálna únava môže spôsobiť vážne situácie. Týka sa to najmä šoférov, ktorí jazdia veľa hodín.

Keď je človek unavený, jeho reakcia sa zhoršuje, čo môže byť veľmi nepríjemné pre vodiča auta, žeriavnika, alebo počas inej práce, kde musíte ovládať stroje. Pokiaľ si neodpočiniete, tým ohrozujete nielen svoju , ale aj fyzickú bezpečnosť druhých.

Vyvinuli sme preto pre Vás tabuľku, ktorá sa jednoducho aplikuje.

Unavený

Únava môže mať nebezpečné následky. Byť unavený môže byť nebezpečné a život ohrozujúce. Nedávne výskumy ukazujú, že stav je oveľa nebezpečnejší ako užívanie liekov.

Nedostatok nočného odpočinku, relaxácie, nedostatočná detoxikácia dokáže tak zaťažiť organizmus, že nastáva zvýšenie tlaku a zvyšuje sa aj riziko mŕtvice a infarktu.

Ľudské telo sa nedá donekonečna žmýkať, a načo by aj? Ponúkame Vám liek na odstránenie chrápania, ktorého použitie je jednoduché, rýchle, bezpečné, a ktorý Vám poskytuje efektívne riešenie na Váš problém chrápanie.

Zľava na štartovacieho balíčka

V prípade požiadavky na zľavu štartovacieho balíčka kliknete sem.

Ak sa chcete dočítať viac o danej téme, prosím kliknite na slovo

Ďalšie zaujímavé články

Zákaznícka služba

V prípade akých koľvek otázok ma môžete kontaktovať na: servis@asonor.org
035 77 11 453
0903 125 125
v čase 8:00-16:30

Asonor® proti chrápaniu
Asonor® proti chrápaniu

Prestaňte chrápať!
Zlepšite si kvalitu vášho života...

Garancia vrátenia peňazí

Dánsky vynález