Skúsenosti

Kliknutím na slovo "overené" pod fotkou si môžete prečítať pôvodný overený názor.

Predchádzajúca stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9  

"Vrelo odporúčam Asonor."

Vrelo odporúčam Asonor. Tu je môj príbeh..
Je to strašné, ale u nás doma som chrápala ja sama..Bola som z toho naozaj mimo, keď mi ráno deti tvrdili a smiali sa mi  -„mamka, ty si zase rezala drevo, či čo??" To ma teda dokázalo riadne vytočiť. Ale zrejme to bola pravda. Pritom -,ale chrápal aj manžel.  Mali sme rovnaké problémy a pritom som si myslela, ako práve ja som na tom zle.. Je to naozaj hrozné, pretože môj manžel sa skoro každú noc sťahoval do obývačky s tým, že chrápem, čo bolo skoro vždy pravidlom, pretože som zaspala prvá, takže prvá aj začala chrápať. Ale beda, pokiaľ to bolo naopak. Bola som bez seba zlosťou, pretože v obývačke na sedačke sa mi spí dosť nepohodlne. Minule som v električke začula rozhovor o nejakých kvapkách proti chrápaniu.Tá pani sa dušovala,
že sú super. Tak som si ten názov ihneď uložila do mobilu a kvapky kúpila. Je to naozaj veľmi zaujímavé, ale tie kvapky sú geniálne - volajú sa Asonor..

Vrelo odporúčam všetkým nevyspatým ..

- Hanka Zimová , Kolín


"Predstavte si, zabrali!"

Môj muž chrápe vo všetkých polohách, väčšinou sa píše, že chrápu obézni ľudia,
ale on váži 69 kg (pomaly aj s posteľou) a to meria vyše 2 metre. Tie zvuky ma pochopiteľne budili, ale on tvrdil, že budím ja jeho, nechcel tomu veriť, že chrápal.  Taktiež mával niekedy zástavu dychu a to som sa potom strachovala, či sa vôbec nadýchne.  Ale že by niekedy uvažoval o nejakej operácii, to ani náhodou. Nikdy by sa operovať nenechal. Nešlo to riešiť zátkami v ušiach , to by som ráno nevstala a spala by som až doobeda a nešla ani do roboty, čo som si nemohla dovoliť:).  Ale, inokedy mal aj obdobie, kedy chrápal menej, alebo som ja stihla skôr zaspať. A potom to bolo presne naopak. Chrápala som ja sama. Vraj som chrápala „strašne". Tak som sa rozhodla, že pôjdem do lekárne a niečo snáď mať budú. Opak bol pravdou, vraj tak tie štople do uší, alebo tá operácia. Tak som sa dala operovať. Lekár na ORL ma poučil, že chrápanie sa lieči jeden rok. V januári som bola na zákroku. Ten samotný nebol tak zlý, ako som si predstavovala, ale potom!!! Nevládala som hltať, v hrdle som mala hnisavú hrču , boleli ma uši aj zuby.  No bolo to strašné, a to ma vraj možno čakajú také zákroky ešte dva! Manžel síce tvrdí, že nechrápem, alebo len mierne,  ale neviem ,či to nevraví len z ľútosti nado mnou, čo všetko som si pretrpela, alebo je to pravda. On by na taký zákrok nešiel nikdy. Až teraz som objavila na internete nové Asonor kvapky proti chrápaniu a bez zaváhania  ich kúpila manželovi. Predstavte si, zabrali! Tak teraz i ľutujem, že som s tým zákrokom súhlasila..
Isto bezpečnejšie a bezbolestnejšie sú tieto kvapky.

- Jana Pitelová , Plzeň


"Vážený chrápajúci aj nechrápajúci.."

Tak u nás doma som chrápal ja sám. Operáciu mám za sebou. Poradili mi, že mi  zoberú časť mäkkého podnebia v ústnej dutine,  jednoducho celý ten čípok, čo visí nad mandľami, a ešte pásik kože po celom obvode hrdla. Po tomto zákroku by som „vraj" prestal chrápať. Ale manželka
sa snažila o tomto zákroku získať čo najviacej informácií a došla k záveru, že žiadna operácia nebude, pretože je to vždy rovnaký postup. Môj otec totiž bol pred rokmi na tej operácii, jemu odstránili len kus toho čípka nad mandľami.
Výsledok: 3-5mesiacov nechrápal, a potom začal opäť. Navyše mu nič nechráni vstup do hrdla a preto je teraz častejšie chorý. Takže výsledok dosť neuspokojivý.. Tak som radšej vsadil na novinku na trhu - kvapky ASONOR. Teda, mal som z toho obavy a neveril som, ale prekvapili ma. Zaberajú, a to od prvej noci. Manželka sa konečne vyspí do ružova :)

- Pavel Urban, Mladá Boleslav


Predchádzajúca stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9