Skúsenosti

Kliknutím na slovo "overené" pod fotkou si môžete prečítať pôvodný overený názor.

Predchádzajúca stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ďalšia stránka

"Stačili 3-4 vstreky každý večer tesne pred spaním, a bolo po chrápaní."

Ja som ešte donedávna chrápal, a to neskutočne. Manželka si vytrpela svoje a poslednou dobou ma začala strašiť rečami typu, že nepríjemné chrápanie
môže spôsobiť smrť, ak sa postihnutí neliečia. Vraj je táto porucha  často považovaná len za spoločenskú nepríjemnosť, pritom je oveľa  nebezpečnejšia ako sa na prvý pohľad zdá. A že pri chrápaní dochádza k opakovaným pauzám v dýchaní, ktoré môžu spôsobiť  zástavu dýchania.(Čo bola aj pravda, tie problémy sedeli na mňa ako ušité, niekedy som sa až dusil). Moja lekárka mi zas tvrdila, že chrápanie  môže vyvolať vysoký krvný tlak, srdcový infarkt alebo mozgovú porážku. Bol som zúfalý a bezradný. Nakoniec som si objednal kvapky Asonor. Stačili 3-4 vstreky každý večer tesne pred spaním, a bolo po chrápaní.

Odporúčam všetkým.

 

Zdraví

Pavol Baran

- Pavol Baran, Košice


"Prajem pekný deň,všetkým utlačovaným vo vlastnej spálni."

Isto nie som sama, komu chrápe manžel .. On sa pekne vyspí do ružova a ja?? V noci som sa budila, mľaskala atď., nič nepomáhalo. K lekárovi nešiel ani za nič, raz už mal od lekára odporúčanie na vyšetrenie (čo som zariadila ja sama, ale aj tak nikde nešiel. Jemu to vraj!!! nevadí a ja si vraj!!! :( len vymýšľam. Tak to bol teda vrchol, ja už som spala skoro aj v robote, však to poznáte, unavená, ráno do roboty, z práce, deti atď.
A keď sa konečne chcete vyspať, tak vám vážený drahý manžel povie, že to nie je pravda, že on spí ako bábätko :( . Už ma to tak unavovalo, že som počúvla radu kolegynky a kúpila mu kvapky Asonor. Najskôr bojoval so svojou hrdosťou, prečo by to mal brať, "veď predsa nechrápe",ale po mojom radikálnom  „budeš a hotovo"  ich začal užívať. Záver bol ako v rozprávke, na konci bol zvonec  a rozprávky o chrápaní koniec..

Od tej doby sa konečne v pokoji vyspím..

 

Pekný deň všetkým Helena Málková

- Helena Málková, Kocourovy Lhotky


"Tie kvapky sú jednoducho skvelé!"

Aj ja som mala tieto problémy. Mala som ľahký spánok, zle som zaspávala. Manžel sotva si ľahol, chrápal ako najatý. Boli to čoraz silnejšie zvuky. Nepomáhali mi už ani štople do uší, ani odchod do inej izby. Keď som zamľaskala, zavrčal, že ho vždy budím a chrápal okamžite ďalej.
Bola som podráždená, nevyspatá, no jednoducho hotová z toho, že som unavená. Kúpila som Asonor, sú to kvapky, a je to neuveriteľné, ale nechrápe.
Konečne!! Konečne sa vyspím - každú noc  a trvá to už mesiac, naozaj  je to najkrajší darček, aký som kedy dostala.Tie kvapky sú jednoducho skvelé!

S pozdravom

 

Mirka Koubová 29.5.2008

- Mirka Koubová , Praha 2


"Predstavte si, naozaj účinkujú, - v spálni sa dá konečne spať!!! "

Asonor - tak toto je suverénne najlepší prostriedok na ukončenie chrápania, čo som kedy vyskúšala (teda manžel):o). Už dlho som sa tak nenasmiala,
s mojím manželom mám rovnaký problém, najradšej by som ho v noci zadusila ..., keď začal chrápať, civela som do tmy a počúvala to jeho rúbanie dreva „chrrrrrr":( v lekárni mi povedali, že na toto žiaľ sú len štople  do uší + tabletky na spanie pre mňa, alebo manželova operácia),  vraj neexistuje nič iného,
žiadna záchrana pre nás, zúfalých nespavcov:( A tak som sa nevzdávala a hľadala a ...  našla na internete Asonor -  kvapky proti chrápaniu.
Rozhodla som sa nekúpiť si novú kabelku (a to bolo pokušenie), povedala som si, že by som sa radšej raz poriadne vyspala, - 
než sa vyfintila, a tie kvapky som objednala. Predstavte si, naozaj účinkujú, -  v spálni sa dá konečne spať!!! :)
Zdravím všetkých v boji proti drevorubačom v spálňach :)

- Zdena Tušinovská , Sušice


"Predstavte si, tie kvapôčky zabrali!!!"

Môj manžel nikdy nechrápal, začalo sa to asi 2-3 roky späť, a bol to teda pre mňa očistec, zaspával ako snáď každý chlap na lusknutie prstov a
pre mňa tak začínal nočný koncert.Teraz je mi to smiešne ,ale ako mnohí z Vás, najskôr som mľaskala, potom kopala, štopala aj vrešťala, nakoniec som sa zbalila a šla spať do vedľajšej miestnosti, bolo to naozaj strašné, potom, po tejto nočnej predohre, som bola tak psychicky vypätá, že som mala problém zaspať  s takými negatívnymi emóciami. Až pred cca 2 mesiacmi som našla  na internete  kvapky na chrápanie Asonor. Kúpila som ich s vierou, že sa konečne raz vyspím aj ja.
Predstavte si, tie kvapôčky zabrali!!!Konečne zaspávam  s božským kľudom a manželík vedľa mňa mi nevadí :)

 

- Jana Nováková, Praha


Predchádzajúca stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ďalšia stránka