Skúsenosti

Kliknutím na slovo "overené" pod fotkou si môžete prečítať pôvodný overený názor.

Predchádzajúca stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ďalšia stránka

"Vážení distribútori o Asonore môžem hovoriť iba dobre."

O Asonore môžem hovoriť iba dobre. Doteraz mi ani jeden prípravok nestlmil tak chrápanie, ako Asonor. Nepoužíval som ho iba na chrápanie, ale aj ako bežné kvapky pred spaním proti upchatiu nosa, napr. pri jarnej alergickej nádche. Jeho účinok je teda viacúčelový, viacerými spôsobmi mi dopomohol k dobrému spánku. Samozrejme som ani manželku už nerušil svojím chrápaním. V každom prípade, je to nosový spray s výborným fyziologickým účinkom a skutočne utlmuje chrápanie. Predpísaná dávka skutočne postačila práve na jeden mesiac.
S pozdravom,

- András Balogh, Hévíz


"Od toho času spíme spokojne všetci spolu."

Dobrý deň, začalo sa to asi pred tromi rokmi. Môj manžel začal chrápať, prekážalo mi to, ale predsa som akosi zaspala. Potom sa nám narodila dcérka, a tá sa na to chrápanie často budila. Najskôr som začala cmukať, potom som mu šepkala, aby sa obrátil na druhý bok, sem tam som ho len tak trocha kopla do nohy. Keď však ani to nepomohlo, tak som sa aj s dcérkou presťahovala do druhej izby. Lenže po čase sa ma dcérka pýtala: „Maminka, prečo nespíme pri ocinovi?" Vtedy sa to začalo. Dopočula som sa, že existujú nosné kvapky ASONOR proti chrápaniu, a tak som začala konať. Manželova sestra pracuje v Bratislave a tá mi spomínané kvapky zohnala. Od toho času spíme spokojne všetci spolu aj s našou druhou dcérkou.

S pozdravom

- Zuzana Janotová, Kriva


"Ja len dúfam, že sa kvapky počas najbližších 50 rokov neprestanú vyrábať..."

nikdy som neverila veciam uvedeným v reklamách či na internete. Keď je však človek skutočne zúfalý, potom skúša všetko. Ja síce nechrápem, ale môj priateľ áno. Ani hašterenie, krik ani plač žiaľ nijako nepomohli. Do práce som chodila nevyspaná, do postele som si líhala podráždená už predtým, než on zaspal. A vtedy sa to začalo, neznesiteľné monotónne kvílenie. Obyčajný spánok-nespánok mi ničil život...

Objednala som si tieto kvapky Asonor s pocitom, že tých 900 Sk ako pokus bude za to stáť. Nuž a výsledok? Čuduj sa svete, priateľovo chrápanie zmizlo asi po 4 dňoch. Respektíve sa zmiernilo a zmenilo sa na akési trocha chrchľavé dýchanie, ktoré ja už pri spánku vôbec neregistrujem. Iba si spokojne zaspávam, nebudím sa dvadsaťkrát za noc a mám tiež dobrý pocit, keď viem, že aj jemu sa lepšie dýcha. Je pravda, že by mal kvapky používať pravidelne. Ak vynechá 1-2 noci, začína opäť pochrapkávať. Ale s tými predchádzajúcimi nočnými morami sa to nedá porovnať. Ja len dúfam, že sa kvapky počas najbližších 50 rokov neprestanú vyrábať...

S krásnym pozdravom Mária, Považská Bystrica. PS: "Dobrú noc"

- Špániková Mária, Považská Bystrica


"Naše noci sú konečne tiché, pokojné a ráno sa obaja budíme svieži."

 

Zdravim každého, žiaľ môj manžel, aj ja už roky trpíme chrápaním. Vyskúšali sme už veľa nápadov, rôzne náplaste, kvapky, oplátky či domáce praktiky, ale žiaden z nich ani u jedného z nás sa neosvedčil. Tak teda väčšina našich nocí pozostávala z toho, že sme sa vzájomne hoci nechtiac budili. Zdá sa, že používaním Asonoru sa náš problém vyrieši. Je úplne fantastické, že za pomerne krátky čas sa naša situácia o toľko zlepšila! Naše noci sú konečne tiché, pokojné a ráno sa obaja budíme svieži, oddýchnutí a veselí.

Ďakujeme za tento skvelý produkt.

- Moni a Henri ,


"Prípravok som dostal a zatiaľ funguje!"

Prípravok používam 4.deň a včera sa už dostavil účinok. Veľmi sa teším, že som ho objavil. Hoci nie je veľmi lacný, rodinná harmónia mi za to stojí. Ďakujem!
Veľa skúseností ešte nemám. Prípravok som dostal a zatiaľ funguje!
Čo tomu predchádzalo? Nepokojný spánok - jednak môj, jednak i u môjho partnera. Bez ohľadu na to, ako dlho som spal, vždy som sa zobúdzal nevyspaný. Často som sa budil. Prajem Vám pekný deň.

 

- Zoltán Krasnyánszki, Jászberény


Predchádzajúca stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ďalšia stránka