Skúsenosti

Kliknutím na slovo "overené" pod fotkou si môžete prečítať pôvodný overený názor.

Predchádzajúca stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ďalšia stránka

"Skutočne funguje."

Dobrý deň.
Žiaľ, aj ja mám problém s niekedy miernym, inokedy silnejším "pochrapkávaním", najmä na jar a v lete, nakoľko trpím silnou alergiou a lieky mi zaberajú len čiastočne. Keď mi brat povedal že niekedy chrápem, začalo ma to veľmi trápiť a rozhodla som sa to aj riešiť. Na internete som si vyhľadala rôzne prípravky proti chrápaniu, pričom ma najviac zaujal Asonor, najmä vďaka veľkému množstvu pozitívnych referencií od spokojných zákazníkov. Rozhodla som sa do toho investovať a vyskúšať to. Po prvých dvoch nociach mi brat povedal, že som nechrápala a nevydávala ani žiadne iné zvuky. To ma veľmi potešilo, a teraz už konečne viem, ako dosiahnuť pokojný spánok nielen a pritom nerušiť svoje okolie :)
Ešte raz vďaka :)

- Jana Horváthová,


"Dnes sa už i v mojej prítomnosti môže pokojne vyspať celá rodina."

Dobrý deň,
chcem sa podeliť o zážitok z pocitu ničím nerušeného spánku - bez chrápania, kvôli ktorému ma často zobúdzala jednak manželka, ale bolo to nepríjemné aj pre ostatných členov rodiny; len čo som prišiel unavený po dennej alebo nočnej službe domov, zaspal som, ale zakrátko ma už niekto cmukaním budil. Chrápanie, za ktoré podstate nikto nemôže, je bohužiaľ pre okolie nepríjemné.
Vyskúšal som rôzne spreje, kvapky, ale okrem toho, že to nemalo žiadny účinok, išlo to aj do peňazí - a výsledok bol vždy len sklamaním. Až som jedného dňa na internete objavil stránku www.chrapat.sk, a tento nový preparát Asonor. Váhal som, veď kto by aj nie, po vyskúšaní všetkých tých prípravkov v minulosti. Obával som sa, že to zase budú len vyhodené peniaze, ale tentoraz bol výsledok už po 4 dňoch zreteľný a následne sa vďaka tomuto spreju môj spánok postupne upravoval. Dnes sa už i v mojej prítomnosti môže pokojne vyspať celá rodina, bez budenia a nepríjemných zvukov chrapotu. ĎAKUJEM VÁM !

- Tomas Michal Babjak, Svidník


"Štvrtú noc som už prespal bez chrápania."

Po celé roky naša spálňa každú noc ozývala chrápaním. Moja rodina sa postupne začala z mojej blízkosti vytrácať. Vyskúšal som rôzne nosné kvapky, náplasti, ale nijako som nemohol dosiahnuť, aby som spal bez chrápania. Sústredil som sa na spanie na bruchu, lebo tak chrápem menej, ale hneď potom, ako som zaspal, som sa obracal na chrbát a začal som koncertovať. Veľmi ma potešilo, keď som pri surfovaní po internete našiel nový, zázračný prostriedok - nosné kvapky Asonor, ktoré som si hneď objednal, a o 3 dni aj dostal. Hneď v ten večer som ich začal podľa priloženého návodu užívať. Štvrtú noc som už prespal bez chrápania. Veľmi ma potešilo, že som tým už nerušil moju polovičku, a odvtedy sú naše noci pokojné. Smelo môžem odporúčať každému chrápajúcemu, lebo je to naozaj účinné a aplikácia týchto nosných kvapiek v sprejovom balení je veľmi jednoduchá.
Ďakujeme za váš výrobok!

- Zsolt Susoczki, Iregszemcse


"S Asonorom príjemný spánok pre oboch partnerov."

V posledných rokoch začalo byť manželovo chrápania priam neznesiteľné. Boli noci, keď sa nevyspal ani jeden z nás. Manžel kvôli jeho budeniu, aby prestal chrápať a samozrejme ja, kvôli jeho neutíchajúcemu chprápaniu. Preto som sa rozhodla pre vyskúšanie kvapiek Asonor. Objednala som ich a bola som rada, že už len pár dní a konečne sa poriadne vyspíme. Potešila som sa, keď Asonor zabral už druhú noc po ich užití.
Ďakujem Vám za príjemný spánok.

- Monika Slizova, Galanta


"Chcel by som sa podeliť so svojimi skúsenosťami ohľadne používania nosných kvapiek Asonor: "

Aj ja, podobne ako iní ľudia s problémom chrápania, ešte skôr, než som objavil kvapky Asonor, použil som mnohé iné prípravky, ako je nosná náplasť a podobne...
Dovtedy som už za podobné „zázračné veci" zaplatil sumu okolo priemernej mesačnej mzdy a myslel som si, že ani tieto kvapky nepomôžu, ale po toľkých premrhaných peniazoch som si povedal, že toľko ešte znesiem a že za pokus to stojí. Napriek tomu, že v popise prípravku je napísané, že jeho účinok narastá zo dňa na deň, po neúspechu z prvých dní som to takmer vzdal, ale v jedno ráno ma priateľka uvítala s tým, že v tú noc som vôbec nechrápal.
Zo začiatku som si myslel, že je to len náhoda, ale potom som nechrápal ani ďalšiu noc, a ani počas nasledujúcich nocí. Potom prišla pauza v užívaní kvapiek, a chrápanie sa vrátilo. Po opätovnom začatí užívania po niekoľkých dňoch chrápanie znovu ustalo.
Prípravok by som rád odporučil každému, kto má podobné problémy. Je tým možné predísť mnohým zbytočným hádkam. Na záver ešte toľko, že nepracujem pre firmu, to čo som napísal, je moja osobná skúsenosť.

S pozdravom

- Tamás Illés, Nyiregyhaza


Predchádzajúca stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ďalšia stránka