Skúsenosti

Kliknutím na slovo "overené" pod fotkou si môžete prečítať pôvodný overený názor.

Predchádzajúca stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ďalšia stránka

"Určite pomáha, odporúčam."

Rád by som poďakoval za promptné zaslanie objednávky  výrobku Asonor proti nepríjemnému chrápaniu a taktiež poznamenal, ktoré potvrdzujem slovami manželky, že už po krátkom použití a aplikácií vstreknutím, sa mi podarilo nerušiť partnerku pri spaní a prestal som mať vybrácie v nosnej dutine pri spaní. Určite pomáha, odporúčam.

 

Zostávam s pozdravom. Váš spokojný odberateľ.

- Peter Potočný, Bytča


"Prípravok, ktorý užívam Asonor tlmí chrápanie."

Dobrý deň,
môžem potvrdiť, že tento prípravok účinkuje, kedže oteraz žiadna odborná  pomoc nebola efektívna. Navštívil som spánkové laboratória v Košiciach aj Bratislave, ale bez výsledku. Operačná liečba nemusí byť úspešná. Prípravok, ktorý užívam Asonor tlmí chrápanie na znesiteľný
spánok pre celú rodinu. Pred jeho užívaním bolo moje chrápenie počuť až do druhej izby cez chodbu, čo zobúdzalo všetkých doma. Keď následne zobudili mňa, nevedel som zaspať a tak to chodilo dookola 3-4 roky. Každý bol nevyspatý a podráždený. Veď nik z nás chrápajúcich to nerobí naschvál, skôr sa cíti nepríjemne. Po zachytení Vašej reklamy na internete som neváhal a zakúpil si ho v lekárni a po 2 týždňoch sa začala intenzita chrápania znižovať až na pokojný spánok. Preto chcem výrobcom touto cestou poďakovať, že sa konečne našlo niečo účinné na chrápanie.

- Viliam Knap, Košice


"Vyjadrujem moju spokojnosť s Vašimi kvapkami Asonor."

Dobrý deň prajem, týmto vyjadrujem moju spokojnosť s Vašimi kvapkami Asonor, ktoré priniesli do našej domácnosti pokoj a dobrý spánok. Spočiatku som si chvíľu zvykal na nezvyčajnú chuť v hrdle a mierne vysušenie sliznice, ale časom tieto pocity úplne zmizli a dnes som úplne v pohode a s teší sa aj moja manželka. Bol to pekný vianočný darček. Posielam Vám v prílohe aj moju fotografiu.

 

Ďakujem, s pozdravom

- Karol Sucháň, Sereď


"Mne pomáha, už takmer vôbec nechrápem."

Kvapky proti chrápaniu zabrali od prvého dňa, teda som nemusela čakať ani tých 3-5 dní. Teraz už užívam 5. dávku takže je to už 5 mesiacov, čo sa moja rodina zbavila nepríjemných nočných zvukov. Chcem k tomu ešte poznamenať, že moje chrápanie nemalo charakter
apnoe.
Mne pomáha, už takmer vôbec nechrápem, občas sa stane, že noc nie je celkom tichá, ale moju polovičku to ani neprebudí. Každopádne to považujem za dobrý prípravok.

 

S pozdravom

- Zuzana Vagvolgyiova,


"Touto cestou Asonor odporúčam každému."

Nosné kvapky Asonor sme dostali do daru, nakoľko môj partner veľmi silne chrápal. Veľmi často sa stávalo, že ma jeho hlasité chrápanie zobudilo a bola som nútená odísť spať do obývačky. Po čase to už bolo veľmi únavné a mala som obavy aj kvôli tomu, že aj on mal ťažké dýchanie, nakoľko pritom vydával strašné zvuky.
V minulosti som počula o nejakých prípravkoch, náplastiach, ktoré sme aj vyskúšali, ale nepomáhali. Žiadať však o operačný zákrok neprichádzalo do úvahy. Takže sme za začali zmierovať s faktom, že sem-tam budeme musieť spať oddelene, čo bol pre nás veľmi frustrujúci pocit.
Neskôr, konkrétne pred dvomi týždňami, nás jeden náš známy prekvapil nosnými kvapkami Asonor a povedal nám, aby sme ich vyskúšali, veď nemáme čo stratiť. Po prvých dvoch-troch užitiach sa jeho chrápanie natoľko zmiernilo, že ma to už takmer ani nezobudilo. Až ráno som si uvedomila, že som sa ani nemusela presťahovať do druhej izby. Boli sme nesmierne šťastní, že sme snáď našli riešenie nášho problému. A zdá sa, že je to naozaj tak, lebo odvtedy sa partnerovo chrápanie neobnovilo, noci sú teraz úplne pokojné. Touto cestou Asonor odporúčam každému, kto zápasí s podobnými problémami, a v prípade, že to ešte nevyskúšal, aby tak urobil, určite bude úspešný!

 

- Orsolya Pappová,


Predchádzajúca stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ďalšia stránka