Skúsenosti

Kliknutím na slovo "overené" pod fotkou si môžete prečítať pôvodný overený názor.

Predchádzajúca stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ďalšia stránka

" Chrápanie je už minulosťou a konečne máme obidvaja kludný spánok."

Moje problémy s chrápanim som začal riešiť až na naliehanie mojej priateľky.
Dlho som študoval na internete rôzne produkty, ale nič mi nezaberalo, až som sa dostal k Asonoru.

Rozhodol som sa Asonor vyskúšať a už po prvom týždni prišli na moje veľké prekvapenie  prvé výsledky.

Chrápanie je už minulosťou a konečne máme obidvaja kludný spánok.

- Pavol Cisko, Bratislava


"Po užívaní Asonoru boli pozitívne výsledky."

Dobrý deň, kvapky Asonor som začala užívať hlavne kvôli mojej sestre. Naše rodiny chodia spolu dosť často na chalupu a posledné roky som mojim chrápaním spôsobovala
že ja som sa vyspala ale sestra tá bola ráno  nevyspatá. Keď som si kúpila kvapky Asonor,  začala som ich užívať a išli sme na chalupu tak boli pozitívne reakcie, že všetci sa vyspali a nerušilo ich moje chrápanie lebo už žiadne nebolo počuť. Ďakujem
Pekný deň a hlavne noci bez chrápania s kvapkami Asonor praje Milka.

- Emília Kadnárová,


"Váš prípravok proti chrápaniu Asonor pomáha."

Dobrý deň,
Prípravok "ASONOR!, ktorý som si u Vás zakúpila, užívam už 2 týždne. Je to paradox, že som žena a chrápem a môj manžel nechrápe. Ani ja som nechrápala, ale už asi tri roky chrápem. Bola som vtedy dlho nachladnutá, prechladnutie mi neprechádzalo ani za dva mesiace a toto bolo práve to obdobie, keď som začala chrápať. Je to nepríjemné, a tak som našla na internete Váš prípravok proti chrápaniu ASONOR. Manželovi som nič nepovedala a začala dom ho užívať. Prvé vstrieknutie sa mi zdalo dosť nepríjemné, mala som pocit, že kvapky mi vošli až do mozgu, ale to bolo len zo začiatku. Potom som si už zvykla a už sa mi to nezdalo také nepríjemné. Asi po týždni mi manžel hovorí: čo sa stalo, veď ty už chrápeš menej. No to som sa veru potešila. Teraz si ich vstriekam každý večer a už mi to nerobí žiadne problémy. Veľmi sa teším aj z toho, že keď idem do kúpeľov, mala som vždy problémy spolubývajúcou a teraz sa už toho nemusím obávať.
Ďakujem

- Anna Podmajerská, Stupava


"Môžem len potvrdiť účinok Asonoru, skutočne zaberá."

Dobrý deň,
 Keďže mám problém s chrápaním ktoré mojej manželke prekáža, začal som hľadať pomoc a rady cez internet. Našiel som viacero „zaručených" spôsobov ako sa chrápania zbaviť. Jedna z možností bola návšteva spánkového štúdia. Ale toto som bral ako krajnú možnosť. Ďalšia z možností bol práve Asonor, ktorý som sa rozhodol vyskúšať. Už po druhej dávke mi manželka oznámila, že ani nevedela či som v noci chrápal, alebo nie. Ďalšie dni už len potvrdili že problémy s chrápaním počas užívania Asonoru ustúpili. Keďže občas cestujem, občas sa stalo že som niekoľko nocí dávku vynechal. Vtedy sa chrápanie samozrejme vrátilo.
Na záver môžem len potvrdiť účinok Asonoru. Skutočne to zaberá.

 

- Ján Šaroch, Bratislava


"Po prvom aplikovaní Asonoru sa už dostavil účinok."

Dobrý deň,
Pred mesiacom som si zakúpila produkt názvom Asonor-sprej do nosa, ktorý mal ovplyvniť/zmierniť chrápanie. Problémy s chrápaním pretrvávali u mňa posledné 4 roky a však po prvom aplikovaní Asonoru sa už dostavil účinok a chrápanie sa každým dňom zmierňovalo. Cítim sa oveľa lepšie, už nie som unavená počas dňa v dôsledku zlého spánku. A tak si teraz môžem vychutnávať pokojný spánok a tak tiež aj moja rodina.

Ďakujem

- Zlata Laurincova, Topolčany


Predchádzajúca stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ďalšia stránka