Skúsenosti

Kliknutím na slovo "overené" pod fotkou si môžete prečítať pôvodný overený názor.

Predchádzajúca stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ďalšia stránka

"Po jeho použití pociťuje zlepšené dýchanie."

Vážená spoločnosť DrNatura, prípravok Asonor sme objednávali pre zahraničného známeho z Anglie, ktorý si ho pochvaľuje. Po jeho použití pociťuje zlepšené dýchanie, spriechodnenie dutín.
Zároveň údajne aj jeho spolubývajúci zaregistrovali pozitívny vplyv Asonoru - ubudlo im „starostí" s nočným premiestňovaním sa.
Trochu je badateľná určitá obmedzenosť pôsobenia, no niekedy to okoliu na „včasné zaspanie" postačuje.

 

S pozdravom

- Antonio Zombo, Bratislava


"Asonor naozaj funguje."

Dobrý deň, chcel by som Vám poďakovať za výrobok Asonor, ktorý som si kúpil. Asonor naozaj funguje. Odkedy som si ho kúpil spávam s Asonorom a nechrápem. Manželka už nemusi cmukat a vyspíme sa v klude bez vzájomého rušenia. Asonor môžem všetkým odporučiť je to prevratný prípravok pri problémoch s chrápaním. Vyskúšal som už takmer všetko a zatiaľ najlepšie výsledky som dosiahol práve s Asonorom.

Ďakujem.

- Jozef Paukov, Ziar nad Hronom


"Vďaka Asonoru spíme obidvaja v úplnej pohode vedľa seba."

Chrápem (tak sa mi toto slovo nepáči...) už niekoľko rokov žijem s priateľom, ktorého to často budilo. Niekedy som sa ráno zobudila a posteľ vedľa mňa prázdna, išiel späť do druhej izby. Nedávno som bola jednu noc v spacom laboratóriu, výsledky boli dobré a nie na operáciu, takže mňa by chrápanie naďalej nerušilo. Hladala som ďalej riešenie a zaujal ma Asonor, jeho používanie je príjemné, a hlavne jeho účinok, už po prvom použiti sa to ukázalo, no a teraz po šiestich dňoch spime vďaka Asonoru obidvaja v úplnej pohode vedľa seba. Pre mňa je to akoby zázrak, veľmi ma to predtým trápilo. Asonor môžem vrelo odporúčať.

 

 

- Mária Winternitzova, Bratislava


"S Asonorom spím bez chrápania."

Robím kameramana a keď konečne zaspím po akcii chrápem ako medveď počas zimného spánku. No, hrôza vraj-lebo ja sa nepočujem...Niekde manželka vyčítala preparát
proti chrápaniu ASONOR. Spočiatku som si ho dal na podušku, na pyžamo-až som to prehnal..vraj nemohla spať, lebo som nafetoval celú izbu. Pritom stačí zopár kvapiek ...
podľa návodu. Keď zaspím bez neho zobudí ma, musím si pokvapkať okolie v blízkosti nosa podušku, či pyžamo. A spím ďalej. Tak dobrú noc s ASONOROM..

S pozdravom

- Marián Dendiš, Krupina


"Aj manžel si Asonor veľmi pochvaľuje."

Dobrý deň
Asonor som kúpila manželovi ako darček pod vianočný stromček. Od Vianoc sa doma vyspíme! Aj manžel si Asonor veľmi pochvaľuje, lebo má omnoho kvalitnejší spánok a hlavne, Asonor mu zvlhčuje sliznicu v nose, čo oceníme hlavne my, obyvatelia panelových domov, kde vzduch v byte je veľmi suchý!

- Alena Vaszilyova, Zilina


Predchádzajúca stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ďalšia stránka