Skúsenosti

Kliknutím na slovo "overené" pod fotkou si môžete prečítať pôvodný overený názor.

Predchádzajúca stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ďalšia stránka

"Už po pár dňoch užívania sa moje chrápanie zmiernilo.."

Od kedy používam sprej proti chrápaniu Asonor, môj spánok je lepší a ráno sa cítim viac oddýchnutý. Už po pár dňoch užívania sa moje chrápanie viacnásobne zmiernilo, čo mi potvrdila aj moja priateľka. Asonor užívam už vyše roka a moje chrápanie je minimálne, aj to z dôvodu prechladnutia a pod. Odporúčam každému, kto má problémy s chrápaním a chce dopriať kludný spánok sebe i svojim blízkym.

- Alexander Marek, Komárno


"Moja vďaka patrí všetkým tým, čo Asonor vyvinuli i tým, ktorí ho distribujú. "

Moja manželka v posledných rokoch trpela poruchami spánku a často ma v noci kvôli tomu budila tvrdiac, že vraj chrápem. Už je tomu takmer rok – začiatok roku 2011 – čo som si prvý raz kúpil nosné kvapky Asonor, a je zaujímavé, že od toho času sa poruchy spánku mojej manželky odrazu vyliečili. Odvtedy ma už nechá kľudne spať a tvrdí, že už nechrápem. Asonor som už odvtedy odporučil viacerým mojim priateľom, ktorým (vlastne ich manželkám) Asonor tiež pomohol.                                                                                                                             

- Jozef Laszlo, Nitra


" Môžem ich odporučiť, fungujú."

Chrápu väčšinou iba muži, ženy sú výnimkou. To bola moja mienka dovtedy, pokiaľ sa tento problém neobjavil aj u mňa. Nevedela som, ako ho riešiť. Dokonca aj po konzultácii s lekárom som bola v beznádeji. Objavila som však kvapky Asonor a povedala som si, že ich vyskúšam. Môžem ich odporučiť, fungujú. Po ich použití pociťujem spriechodnenie dutín a zlepšené dýchanie. A čo je na všetkom najlepšie?  "Nechrápala si" - to sú slová, ktoré ma každé ráno potešia.  Ďakujem!

- Beata Pavlovičova, Krusovce


"Ďakujem Vám za Asonor, je super."

Dobrý deň prajem objednal som si u Vás  kvapky Asonor nakoľko mám problémy s chrápaním už asi 15 rokov v poslednom roku som chrápal tak že ráno keď som sa zobudil tak manželka bola preč v druhej izbe, chrápal som na chrbte aj na boku, ale aj na bruchu .Tešil som sa na Asonor ale manželka tomu veľmi neverila hneď prvá noc bola prekvapivá . Ráno som sa opýtal manželky tak ako som chrápal? Odpoveď bola prekvapivá ani si nemukol aj ja som sa lepšie vyspal lebo na to chrápanie som sa budil aj sám. Ďakujem Vám za Asonor, je super už pri ňom ostanem.

- Ľubomir Hustak, Humenne


"Každopádne odkedy sprej používame mám pokojnejšie noci."

Asonor sprej používa manžel už pomaly mesiac, po dvoch týždňoch pravidelného používania sa mu chrápanie upravilo.
Na stupnici od 1 do 10 sa chrápanie znížilo z 9 na 4.
Jedinou nevýhodou je, že sa sprej musí aplikovať minimálne hodinu pred spaním, aby nastali želané účinky. To sa niekedy nedá odhadnúť, avšak napriek tomu sme veľmi radi že sme vyskúšali tento produkt.
Každopádne odkedy sprej používame mám pokojnejšie noci, za čo ďakujem aj ja aj naša 6 mesačná dcérka.

S pozdravom

- Eva Bányácsky, Somotor-Vec


Predchádzajúca stránka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ďalšia stránka