Obchodné podmienky

Tieto obchodné podmienky platia pre zákazníkov internetového obchodu DrNatura Slovakia s.r.o (//www.chrapat.sk/) a pre zákazníkov zásielkového obchodu DrNatura Slovakia s.r.o.

60-dňová záruka vrátenia peňazí

Spoločnosť DrNatura Slovakia s.r.o poskytuje na Asonor 60-dňovú záruku vrátenia peňazí, lebo pri prvom užívaní sa odporúča 2-3-mesačná počiatočná očista.

Naše skúsenosti ukazujú, že zákazník, ktorý si na začiatku objedná len jednu dávku, zvyčajne po uplynutí dvoch – troch týždňov dokúpi ďalšie, či už pre vlastnú potrebu, alebo pre svojich blízkych. V prípade dodatočného objednania druhej alebo tretej dávky si taktiež môžete vychutnať výhody tohto úžasného produktu, ale v prípade, že si neobjednáte naraz trojmesačnú dávku, môžete prísť o značné úspory.

Zaručená spokojnosť

V plnej miere sme si vedomí toho, že naše produkty prekonajú všetky Vaše očakávania. V skutočnosti len veľmi malé percento našich zákazníkov využije našu garanciu vrátenia peňazí, aj to väčšinou z osobných alebo z finančných dôvodov, a nie preto, že nie sú spokojní s produktom. Takto sa v skutočnosti potvrdzuje náš vysoký ukazovateľ úspešnosti a zaručená spokojnosť.

Podmienky záruky vrátenia peňazí

Vrátenie produktov: V prípade, ak nie ste úplne spokojný s produktom, pošlite nám ho späť a my Vám vrátime kúpnu cenu. Dôležité je, aby ste všetky obaly (neotvorené) poslali späť na adresu: DrNatura Slovakia s.r.o, Ticha 1957/3, Komárno 945 01, Slovensko, lebo len za vrátené obaly Vám môžeme vrátiť cenu produktov. Za balíky po uplynutí 60-dňovej záruky peniaze nevrátime. Prosíme, priložte do balíka faktúru, alebo jej kópiu a presné číslo Vášho účtu (kódy IBAN A SWIFT nám zašlite mailom). Poštovné za vrátený balík hradí zákazník. V prípade platenia kartou nie je potrebné uviesť číslo účtu, peniaze Vám prevedieme späť na Váš účet. Rozhodnúť sa môžete do 60 dní od prevzatia balíka. Toto je bezpodmienečná záruka vrátenia peňazí, nemusíte udávať dôvod. Prevod peňazí trvá 15 dní (15 pracovných dní od prevzatia vráteného balíka), do toho času Vás žiadame o trpezlivosť. Pre bezproblémové vybavenie reklamácie Vás prosíme, aby ste zásielku odoslali doporučene. V prípade straty balíka tak budeme mať prehľad o jeho preprave a Vy máte dôkaz, že ste ho na pošte podali.

Záruka kvality

DrNatura Slovakia s.r.o zasiela len overenú kvalitu. Náš tovar dávame priebežne testovať a jeho zaručená kvalita zodpovedá najvyšším požiadavkám našich zákazníkov. V zmysle novely Občianskeho zákonníka č. 150/2004 poskytujeme na každý tovar záruku 1 rok. Plynúť začína dňom prevzatia tovaru.

Ceny tovarov a služieb

Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH 20%.

Objednanie tovaru

Objednávať môžete týmito spôsobmi:

  • INTERNET: //www.chrapat.sk/
  • TELEFÓN: 035 77 11 453,
  • MOBIL: 0903 125 125 (Po.-Pi.: 8.00 - 16.00 h)
  • FAX: 035 77 89 285

Pri objednávaní prostredníctvom internetu ide o automatický prenos dát, preto slúžia iba na príjem objednávok podľa presného postupu. Nie je možné posielať touto formou storná, zmeny objednávok, oznamy, objednávky prémií ani objednávky pre nových zákazníkov, ak si uplatňujete darček.

Dodanie tovaru

  • Prostredníctvom Slovenskej pošty za poplatok 3 € /pozn.: zásielku očakávajte do 5 dní od jej vyexpedovania z nášho skladu/
  • Prostredníctvom kuriéra až domov za poplatok 5 € /pozn.: zásielku očakávajte do 2 dní od jej vyexpedovania z nášho skladu/
  • Podmienkou doručenia tovaru prostredníctvom kuriéra je uvedenie vášho telefónneho čísla.

Dodacia lehota

Platí v súlade s ustanovením §13 ods. 1) zákona č. 108/2000 v znení neskorších zmien a doplnkov (zákon č. 118/2006 Z. z), s tým, že spotrebiteľ súhlasí s predĺžením dodacej lehoty v prípade, ak si to výroba objednaného tovaru alebo iné okolnosti vyžadujú. Štandardne dodávame tovar v lehote 3-4 dní. Naše dodacie a platobné podmienky platia pre zasielanie v rámci Slovenskej republiky. Dodávku tovaru do jednotlivých krajín robí vždy príslušná pobočka DrNatura Slovakia s.r.o.

Platobné podmienky

Dobierka - Za tovar zaplatíte pri prevzatí zásielky.

Vrátenie tovaru

U nás nakupujete bez rizika. Ak by vám to, čo ste si objednali, nevyhovovalo, nijaký problém. Jednoducho nám tovar do 60 dní zašlete späť. Za každý vrátený tovar vám peniaze poukážeme na váš bankový účet. Z tohoto dôvodu je potrebné dodať Vaše bankové údaje. Refundácia može byt uplatnená na to iste meno a adresu, jednorázovo.

Ochrana osobných údajov

Naša spoločnosť zhromažďuje a spracováva vami poskytnuté údaje za účelom ponuky obchodu a služieb. Poskytnutie údajov je dobrovoľné, nepovinné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely zásielkového predaja v rámci nášho koncernu na dobu neurčitú v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov. Podľa § 20 odst. 3 citovaného zákona ste oprávnený(á) kedykoľvek písomne namietať proti ich ďalšiemu spracúvaniu (poskytovaniu), resp. využívaniu v poštovom styku.

Zákaznícky servis

Všetky vaše otázky vám ochotne zodpovedia naše operátorky. Sú tu pre Vás od pondelka do piatku od 8.00 - 16.30 hodiny na tel. čísle: 035 77 11 453, alebo na e-mailovej adrese: servis@asonor.org. (Táto servisná adresa však neslúži na príjem objednávok!)
Sídlo firmy:
DrNatura Slovakia s.r.o,
Tichá 3,
945 01 Komárno

Poštová adresa na vrátenie tovaru: DrNatura Slovakia s.r.o, Ticha 1957/3, Komárno 945 01, Slovensko

Daňové identifikačné číslo: SK2022247689 Názov orgánu dohľadu: Slovenská obchodná inšpekcia Staničná 9, Nitra, 949 01
Výpis z obchodného registra Okresného súdu Nitra Oddiel: Sro Vložka číslo: 18648/N Deň zápisu: 23.09.2006