Čo je dôležité vedieť o spreji proti chrápaniu

Autor clánku: Asonor

Používanie spreja proti chrápaniu je v určitých prípadoch - v snahe predísť niektorým komplikovaným ochoreniam - priam nevyhnutné.

O spreji proti chrápaniuChrápanie pôsobí nepriaznivo na organizmus z dvoch hľadísk. Jednak spôsobuje dýchacie ťažkosti, čím dochádza k prerušovaniu dodávky kyslíka do organizmu, jednak spánkový deficit, ktorý často vedie k veľkým zdravotným problémom, oslabeniu organizmu, a niekedy až k úrazom. Tomu všetkému môžeme predísť používaním spreja proti chrápaniu.

Dôležitou okolnosťou je to, že sprej proti chrápaniu nemá žiadne vedľajšie účinky, čo bolo potvrdené aj klinickými testami. Sprej proti chrápaniu je v prevažnej väčšine prípadov účinný a môže človeku prinavrátiť možnosť opäť sa vyspať do sýtosti.

O potrebe dostatočného spánku treba vedieť, že nestačí odspať určitý počet hodín, čo je v prípade dospelých ľudí 6 až 9,5 hodiny. Dostatočným spánkom sa myslí spánok, ktorý nie je prerušovaný. Kto však má poruchy spánku kvôli chrápaniu, ten sa za ten čas dostatočne nevyspí, nakoľko sa vplyvom chrápania zobúdza hoci aj po pár minútach spánku. To je možné používaním spreja proti chrápaniu úplne zamedziť.

Poruchy spánku môžu zapríčiňovať aj stresy, nesprávne stravovanie, poruchy krvného obehu, vedľajšie účinky liekov, najčastejšie sú však spôsobené podmienkami spánku, najmä chrápaním. Je dokázané, že vo väčšine prípadov môže byť riešením práve sprej proti chrápaniu.

O článkoch týkajúcich sa tohto produktu sa môžete dočítať tu: Príčina chrápania | Účinnosť spreja proti chrápaniu

Princíp fungovania spreja proti chrápaniu je veľmi jednoduchý - sprej odstraňuje priamo príčinu chrápania. Zvlhčuje sliznicu a zároveň napína v krku tie svaly, ktorých ochabnutie bráni voľnému priechodu vzduchu počas spánku.

Používanie spreja proti chrápaniu Asonor je veľmi jednoduché, človek si ho môže aplikovať aj sám, bez pomoci druhých. Aplikuje sa cez nos, odkiaľ sa prípravok dostáva do krku. Podľa najnovších klinických testov ani dlhodobé používanie spreja proti chrápaniu nemá žiadne vedľajšie účinky. S ohľadom nato, akým vážnym zdravotným komplikáciám sa dá používaním spreja proti chrápaniu predísť, a aké vysoké je percento jeho úspešnosti, oplatí sa ho vyskúšať.

Zľava na štartovacieho balíčka

V prípade požiadavky na zľavu štartovacieho balíčka kliknete sem.

Ak sa chcete dočítať viac o danej téme, prosím kliknite na slovo

Ďalšie zaujímavé články

Zákaznícka služba

V prípade akých koľvek otázok ma môžete kontaktovať na: servis@asonor.org
035 77 11 453
0903 125 125
v čase 8:00-16:30

Asonor® proti chrápaniu
Asonor® proti chrápaniu

Prestaňte chrápať!
Zlepšite si kvalitu vášho života...

Garancia vrátenia peňazí

Dánsky vynález