Migréna

Asonor® klinicky dokázané, že je najlepší sprej proti chrápaniu!

Autor článku: Asonor

Migréna je jednostranná, pulzujúca bolesť hlavy, ktorá sa vyskytuje periodicky a ktorú žiaľ, už skoro každý zažil. Sú takí, ktorých zriedka, ale aj takí, ktorých častejšie trápi neznesiteľná migréna. Migréna môže trvať aj niekoľko dní a sprevádzajú ju akútne a neznesiteľné záchvaty, pocit na vracanie, niekedy aj vracanie a únava.

Keď niekoho trápia migrény, zvykne sa sťažovať aj na zvýšenú citlivosť na hluk a svetlo a najradšej by sa schoval do tmavej a tichej miestnosti. Neustála bolesť hlavy vo veľkej miere sťaží vykonanie našich každodenných povinností, cítime sa slabí a vyčerpaní. Pri týchto príznakoch často nastupuje aj problém so spánkom, čoho následkom je nepokojné spanie.

Ľudia, ktorí trpia migrénou vedia, aká dokáže byť migréna zničujúca a bolestivá. V najťažšej fáze migréna môže byť taká silná, že vyvolá vracanie. Nezúfajte však, na Váš problém existuje liečba.

Koho trápia migrény

V dnešnej dobe čoraz viac detí trpí migrénou, z celkového počtu predstavujú približne 10%. Ak sa pozrieme na pomer žien a mužov, ženy vysoko vedú, skoro až 70% žien trpí migrénou oproti silnejšiemu pohlaviu. V pozadí migrény tak isto, ako aj v pozadí iných ochorení sa často skrývajú duševné príčiny. Existujú však aj iné príčiny, ktoré síce na základe názorov niektorých môžu byť aj spochybnené, ako napríklad genetické predispozície, nedokrvenosť mozgu, únava, alebo problémy s trávením. Na základe posledných výskumov v pozadí príznakov môže byť aj hlad a nízka hladina krvného cukru. Dokonca na základe niektorých štúdií vinia za vznik migrény tyramín a fenyletylamín, ktoré niektoré jedlá a nápoje obsahujú (napr. čokoláda, červené víno). Takže mnohí, z mnohých aspektov pristupujú ku vzniku migrény, ale odborníci si myslia, že sa skôr jedná o komplexný problém.

Liečba migrény

Liečba migrény má prvoradý význam pre tých, ktorých často trápi. V súčasnosti má liečba migrény rozhodne zlepšujúcu tendenciu, preto nie je potrebné, aby ste okamžite vyhľadali lekársku pomoc.

Akútna, stresujúca bolesť hlavy a jej liečba je už dlho jedným veľkým otáznikom pred odborníkmi, veď je dôležité zistiť aj príčiny často sa vyskytujúcich príznakov. Liečba migrény u detí sa stretáva s ešte väčšími ťažkosťami.

My pomôžeme Vám a aj Vašej rodine, aby ste sa čo najskôr zbavili týchto nepríjemných príznakov a aby ste znovu mohli žiť kvalitný život. Pomocou nášho prípravku sa Vaše dni znovu premenia na bezbolestné a nemusíte sa obávať toho, že Vás bolesť hlavy vyradí z normálneho života aj na niekoľko dní.

My Vám pomôžeme vyriešiť Vaše ťažkosti s migrénou. Ak svoj problém neriešite správnou liečbou, môže Vás začať obmedzovať. My Vám pomôžeme v tom, aby ste opäť mohli viesť normálny život.

Zľava na štartovacieho balíčka

V prípade požiadavky na zľavu štartovacieho balíčka kliknete sem.

Ak sa chcete dočítať viac o danej téme, prosím kliknite na slovo

Ďalšie zaujímavé články

Zákaznícka služba

V prípade akých koľvek otázok ma môžete kontaktovať na: servis@asonor.org
035 77 11 453
0903 125 125
v čase 8:00-16:30

Asonor® proti chrápaniu
Asonor® proti chrápaniu

Prestaňte chrápať!
Zlepšite si kvalitu vášho života...

Garancia vrátenia peňazí

Dánsky vynález